Ali Toprak Özkan
Ali Toprak Özkan
Psikolog

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 08:00 - 08:00
  • Cumartesi: 08:00 - 08:00
  • Pazar: 08:00 - 08:00
UZMANA SORU SOR FAVORİLERİME EKLE DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Mormin Apt. 272/8 Kadıköy/İSTANBUL

Hakkında

Lisans eğitimini İngilizce eğitim alarak Psikoloji bölümünde onur derecesi ile erken mezun olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde ve sonrasında, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi psikiyatri servislerinde alkol ve madde bağımlılığı tedavisi gören hastalara dair yürütülen çalışmalarda stajyer psikolog olarak görev almıştır. İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Psikiyatri Anabilim Dalında tedavi görmekte olan hastaların müzikle rehabilite edildiği bir tedavi grubunda grup yöneticisi ve co-terapist olarak çalışmıştır. Psikolog Özkan, Cinsel Tedavilerde Grup Psikoterapileri, Çift ve Cinsel Terapiler Eğitimi, Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi, Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi ve Rorschach Testi Uygulama ve Raporlama Eğitimi ve süpervizyonlarını tamamlamıştır.

Hizmet Verdiği Diller: English, Türkçe
Çalıştığı Yaş Grupları: Ergen, Yetişkin, Yetişkin +
Hizmet Verdiği Konular: Fobiler, Endişe (Anksiyete), Endişe, Depresyon, Değersizlik Duygusu, Cinsel İstismar, Boşanma, Beden Algısı, Bağlanma Problemleri,Aile İlişkileri

Hemen Randevu Talep Edin! Randevunuzu hızlı ve zahmetsizce almak için tıklayın.

Eğitim Aldığı Kurumlar

Katıldığı Kurslar ve Aldığı Sertifikalar

  • Rorscach Testi
  • KDTD Derneği
    CBT( Kognitif ve Davranış Terapisi ) , Çift ilişkileri ve Cinsel Terapiler Eğitimi,

Çalıştığı Kurumlar

Ulusal ve Uluslararası Üyelikler

  • Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği

Araştırmalar ve Yayınlar


Ç****

Ali Toprak beyle 6 seans bir görüşmemiz oldu.Bu görüşmelerin sonucunu çok iyi bir şekilde kısa sürede Ali Toprak beyin yardımlarıyla güzel bir sonuç elde ettim.Ali Toprak beyin yaklasimi ses tonundaki kadife yumuşaklığı vücut dili bana güven verdi.En önemli nokta ise bir profesyonel gözüyle herşeyin ince detayını yakalayip olayları çözme yöntemi.ÇOK TEŞEKKÜRLER ALI TOPRAK bey.MUTLUYUM.

+3 -0

 D**** K*****

Toprak beyi burada bulduğuma çok sevindim.Madde bağımlısı olan kardeşimle, hastahanede sıradan bir hasta olmasına rağmen özel olarak ilgilendi.Şuan kardeşim gayet iyi.Toprak hocamıza müteşekkiriz.Samimiyeti, doğallığı ve güler yüzü ile çekingenliğimizi kesinlikle ortadan kaldırdığını söyleyebilirim.Tavsiye edebileceğim sayılı terapistlerden.Tekrar ziyaretinize geleceğiz inşallah..

+3 -0

 B**** Y*********

6 ay öncesine kadar cinsel kimlik karmaşası yaşıyordum. Bu konuda hem toplum tarafından hem de yakın çevremden beni ciddi derecede olumsuz etkileyen baskıya ve aşağılanmaya maruz kalıyordum. hem kendimi keşfedememek hem de başkaları tarafından yaftalanmak beni ciddi bir karmaşa ve duygusal boşluğa sürüklemişti.sonrasında arkadaş tavsiyesi üzerine Ali Toprak Bey ile tanıştım.terapiste gitme konusunda çok kararsızdım çünkü beni artık kimse anlayamaz diye düşünüyordum ama Ali Bey'le tanışınca tüm tabularımı yıktım.kendime güvenimi yeniden kazanmamda bana büyük destek veren Ali Bey'e sonsuz teşekkürler....

+4 -1