Nasıl ?

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Sistemimimizde yer alan uzmanlardan randevu almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir:

1) Uzman Seçiniz.

terapiglobal destek almak istediğiniz konuyu ve randevu talep ettiğiniz şehri seçin. Karşınıza çıkan uzmanların profillerini inceleyerek size uygun uzmanı bulabilirsiniz.

2) Seçtiğiniz Uzmanı Arayarak Randevu Talep Ediniz.

Tüm uzmanlarımızın profillerinde profil resminin alt kısımlarında telefon numaraları yer almaktadır. Bu numaraları kullanarak uzmanınızdan randevu talep edebilirsiniz.

VEYA

Her uzmanın profilinde üzerinde ''Hemen Randevu Talep Edin'' kutucuğu yer almaktadır. Bu kutucuya tıklayarak durumunuzla ilgili bilgiyi uzmana iletebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizle uzmana randevu talebiniz iletilecektir. Talebinizi inceleyen uzman destek verebileceğini düşünüyorsa size numaranızdan dönüş yaparak randevu tarihinizi iletecektir.

NOT: Randevu alırken yaşadığınız herhangi bir problemde terapiglobal ekibi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 0850 346 68 26 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

UZMAN SEÇİMİNDE YARDIMA İHTİYACIM VAR.

Bazen destek almak istediğiniz konuda hangi uzmandan randevu talep edeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Bu durumda Uzman Öner servisimizden faydalanabilirsiniz. terapiglobal ekibi olarak durumunuzu en ince ayrıntısına kadar değerlendirip uygun uzmana yönlendirme sağlayabilmemiz için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1) Gelişmiş Arama Ekranına Gidiniz.

Gelişmiş arama ekranına tıkayınız. Bu ekranda karşınıza Aradığınız Uzmanı Biz Önerelim başlıklı otomatik bir pencere açılacaktır. Pencere sonunda yere alan Destek İstiyorum! butonuna tıklayınız.

2) Destek Aradığınız Konuyu Yazınız.

Karşınıza konuyu açıklamanıza yardımcı olacak bir alan çıkacaktır. Probleminizi ayrıntılı bir şekilde açıklayınız.

3) Bilgilerinizi Giriniz.

Yeni açılacak pencerede size dönüş sağlayabilememiz için bilgileriniz istenecektir. İlgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir.

4) Aranmayı Bekleyiniz.

Durumunuz değerlendirip uygun uzmanlar tespit edildiğinde ekibimiz tarafından aranacaksınız. Uzman önerileri telefon yoluyla tarafınıza bildirilecektir. Dilerseniz görüşme esnasında karar verdiğiniz uzmanla bir randevu tarafımızdan ayarlanacaktır.