Nasıl ?

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Sistemimimizde yer alan uzmanlardan randevu almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir:

1) Uzman Seçiniz.

terapiglobal destek almak istediğiniz konuyu ve randevu talep ettiğiniz şehri seçin. Karşınıza çıkan uzmanların profillerini inceleyerek size uygun uzmanı bulabilirsiniz.

2) Randevu Günü ve Saatini Belirleyiniz.

Tüm uzmanlarımızın profillerinde randevu için uygun tarihleri gösteren birer takvim yer almaktadır. Programınıza uygun gün ve saati seçin.

3) Randevu Bilgilerinizi Giriniz.

Randevu talep ettiğiniz saati seçtikten sonra bilgilerinizi girmeniz gereken bir ekranla karşılaşacaksınız. İlgili bölümleri güncel bilgilerinizle doldurunuz.

4) Uzmanın Randevuyu Onaylamasını Bekleyiniz.

Randevu talebiniz anlık bir şekilde uzmana ulaşacaktır. Randevu talebinize dönüş en geç 24 saat içinde gerçekleşecektir. Randevunuz onaylanınca görüşme ve uzman iletişim bilgileri hem SMS hem de mail olarak tarafınıza iletilecektir.

NOT: Randevu alırken yaşadığınız herhangi bir problemde terapiglobal ekibi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

UZMAN SEÇİMİNDE YARDIMA İHTİYACIM VAR.

Bazen destek almak istediğiniz konuda hangi uzmandan randevu talep edeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Bu durumda Uzman Öner servisimizden faydalanabilirsiniz. terapiglobal ekibi olarak durumunuzu en ince ayrıntısına kadar değerlendirip uygun uzmana yönlendirme sağlayabilmemiz için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1) Gelişmiş Arama Ekranına Gidiniz.

Gelişmiş arama ekranına tıkayınız. Bu ekranda karşınıza Aradığınız Uzmanı Biz Önerelim başlıklı otomatik bir pencere açılacaktır. Pencere sonunda yere alan Destek İstiyorum! butonuna tıklayınız.

2) Destek Aradığınız Konuyu Yazınız.

Karşınıza konuyu açıklamanıza yardımcı olacak bir alan çıkacaktır. Probleminizi ayrıntılı bir şekilde açıklayınız.

3) Bilgilerinizi Giriniz.

Yeni açılacak pencerede size dönüş sağlayabilememiz için bilgileriniz istenecektir. İlgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir.

4) Aranmayı Bekleyiniz.

Durumunuz değerlendirip uygun uzmanlar tespit edildiğinde ekibimiz tarafından aranacaksınız. Uzman önerileri telefon yoluyla tarafınıza bildirilecektir. Dilerseniz görüşme esnasında karar verdiğiniz uzmanla bir randevu tarafımızdan ayarlanacaktır.