İptal-İade Koşulları

GENEL:
1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda kayıt olduğunuz ve hizmet ve ürün satın aldığınız takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2. Kullanıcılar, satın aldıkları hizmet ve ürünün satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
3. Kullanıcı kayıt ve/veya hizmet ve ürün bedelini ödedikten sonra iadesinin veya iptalinin gerçekleşmeyeceğini kabul etmiş sayılır.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:
4. Üyelik tamamlandıktan ve/veya ürün alındıktan sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanılması durumundan firmamız sorumlu değildir.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:
5. Firmanın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve üyelik 1 hafta içersinde gerçekleştirilmezse kullanıcılar para iadesi talebinde bulunabilirler.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI
6. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE İPTAL
7. Kullanıcı üyelikleri kredi kartı ile mobil/internet ortamında gerçekleştirilmektedir. Kullanıcı dilediği zaman üyeliğine son verme hakkına sahiptir.