Ali Toprak Özkan
Ali Toprak Özkan
Psikolog

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 08:00 - 08:00
  • Cumartesi: 08:00 - 08:00
  • Pazar: 08:00 - 08:00
UZMANA SORU SOR FAVORİLERİME EKLE DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Mormin Apt. 272/8 Kadıköy/İSTANBUL

Randevu Talep Edin

(Bir sonraki aşamada doğrulama sms'i gönderilecektir.)
Vazgeç

ÇAĞAN

Ali Toprak beyle 6 seans bir görüşmemiz oldu.Bu görüşmelerin sonucunu çok iyi bir şekilde kısa sürede Ali Toprak beyin yardımlarıyla güzel bir sonuç elde ettim.Ali Toprak beyin yaklasimi ses tonundaki kadife yumuşaklığı vücut dili bana güven verdi.En önemli nokta ise bir profesyonel gözüyle herşeyin ince detayını yakalayip olayları çözme yöntemi.ÇOK TEŞEKKÜRLER ALI TOPRAK bey.MUTLUYUM.

+3 -0

deniz kartal

Toprak beyi burada bulduğuma çok sevindim.Madde bağımlısı olan kardeşimle, hastahanede sıradan bir hasta olmasına rağmen özel olarak ilgilendi.Şuan kardeşim gayet iyi.Toprak hocamıza müteşekkiriz.Samimiyeti, doğallığı ve güler yüzü ile çekingenliğimizi kesinlikle ortadan kaldırdığını söyleyebilirim.Tavsiye edebileceğim sayılı terapistlerden.Tekrar ziyaretinize geleceğiz inşallah..

+3 -0

BEGÜM YILMAZKURT

6 ay öncesine kadar cinsel kimlik karmaşası yaşıyordum. Bu konuda hem toplum tarafından hem de yakın çevremden beni ciddi derecede olumsuz etkileyen baskıya ve aşağılanmaya maruz kalıyordum. hem kendimi keşfedememek hem de başkaları tarafından yaftalanmak beni ciddi bir karmaşa ve duygusal boşluğa sürüklemişti.sonrasında arkadaş tavsiyesi üzerine Ali Toprak Bey ile tanıştım.terapiste gitme konusunda çok kararsızdım çünkü beni artık kimse anlayamaz diye düşünüyordum ama Ali Bey'le tanışınca tüm tabularımı yıktım.kendime güvenimi yeniden kazanmamda bana büyük destek veren Ali Bey'e sonsuz teşekkürler....

+4 -1