Kariyer

terapiglobal, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.
terapiglobal personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve terapiglobal'li olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

İş başvurularınız için ik@terapiglobal.com adresine başvurularınızı iletebilirsiniz.

terapiglobal içerik yazarları arıyor!

Psikoloji, psikiyatri, dil ve konuşma, özel eğitim, psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanlarından biri ile ilgili listeleme şeklinde yazı yazacak alan mezunları ya da öğrencileri aranmaktadır.
Yazılacak yazılar karşılığında belirli bir ücret verilmese de kendinizi tanıtma şansı bulacaksınız. Yayınlanan yazılar isminiz ve fotoğrafınızla yayınlanır.
Yazılarınızı göndermeniz için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. İstediğiniz zaman yollama şansınız vardır.
Konuları kendiniz seçersiniz. Sadece teknik bazı kurallar dışında yazılarınıza müdahale edilmez.

Aranan Nitelikler:
Kendini uzmanlık alanında geliştirmek ve tanıtmak isteyen psikoloji, psikiyatri, dil ve konuşma, özel eğitim, psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları ya da öğrencileri başvurabilirler.
İmla kurallarına dikkat eden kişiler.
Adayların yazılarının yayınlanması için belirli bir kalıba uygun yazmaları istenecektir. Başvurunuzda mezun olduğunuz ya da okuduğunuz bölümü belirtiniz.
Not: Lütfen ilanın ücretli bir iş ilanı olmadığını gözden kaçırmayın.