Neden Üye Olmalısınız ?

  • Uzun yıllar kendinizi geliştirmek için hem zamanınızdan hem maddi durumunuzdan fedakarlık ederek belirli eğitimler aldınız. Ancak gerekli eğitimleri tamamlamadan kendini uzman olarak tanıtan sözde uzmanların sizden daha çok iş yapmalarına seyirci kalmaktan yoruldunuz. terapiglobal olarak böyle bir istismarın önüne geçmek amacı ile sadece diplomasını temin etmiş uzmanlarla çalışıyoruz.
  • Yeni mezun olmanın verdiği heyecan ve alanda çalışma arzusu maalesef birçok kişi için hayalkırıklığı ile sonuçlanmaktadır. Her sene alandan mezun olan kişi sayısı arttıkça, diğerlerinin arasından sivrilmek de zorlaşmaktadır. Bu da kendi işinizi kurma hayallerinizi ertelemenize ve belki de istemediğiniz bir şekilde deneyim kazanmaya, kendinizi kanıtlamaya çalışmak için yıllarca çabalamanıza neden olmaktadır. terapiglobal olarak sizleri yaşadığınız şehirde, çalışmak istediğiniz alanda size ihtiyacı olan danışanlarla buluşturuyoruz.
  • Sunduğumuz online randevu sistemi ile siz ve danışanlarımız arasındaki iletişimin daha hızlı olmasını sağlıyoruz. Anlık bir şekilde danışanlar sizden randevu talep edebiliyor, görüşme sağlamak için sizleri uğraştıran detayları minimuma düşürüyoruz.
  • Alanınızla ilgili etkinlik, seminer ve kongre duyurularından haberdar olmak için birçok siteyi ziyaret ediyorsunuz ya da bunlardan haberdar olamıyorsunuz. terapiglobal bu etkinlikleri kolay bir şekilde takip edebilmeniz için “etkinlikler ve aktiviteler” bölümü ile hizmetinizde. Ayrıca kendi verdiğiniz eğitimleri, workshopları, seminerleri de buradan duyurabilirsiniz.
  • Çalıştığınız alanda aktif görev alan uzmanlara ulaşmakta zorlanıyorsunuz veya çok azını tanıyorsunuz. Bu yüzden bilgi alışverişi yapabileceğiniz uzman sayısı çok az. Tüm terapistlerin profilleri açık olduğu için sizinle aynı alanda çalışan terapistlere ulaşmak çok kolay. ”gelişmiş arama” kısmından “uzman ünvanını” seçerek alan çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde diğer uzmanlar da sizinle iletişime geçebilir.
  • Danışanlarınızın sizinle ilgili memnuniyeti yüksek ancak bundan haberdar olan çok az kişi var. terapiglobal, danışanlarınızın sizin hakkınızda yorum yapabileceği ve herkesin isteği zaman okuyabileceği bir yorum bölümü oluşturmuştur. Böylece sadece siz kendinizi değil, artık danışanlarınız da sizi anlatabilecektir.

Eğer yukarıdakilerden en az bir tanesinin sizin için geçerli olduğunu düşünüyorsanız sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız!