Gürkan Çerikci
Gürkan Çerikci
Özel Eğitimci

 • Randevularınız için 05065447827
 • Konum Muratpaşa,Antalya

Çalışma Saatleri

 • Hafta İçi: 08:00 - 20:00
 • Cumartesi: 08:00 - 20:00
 • Pazar: Kapalı
UZMANA SORU SOR FAVORİLERİME EKLE DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Adres: Soğuksu Mahallesi Kazımkarabekir Caddesi No 93/4

Hakkında

2008 Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunuyum. 10 yılı aşkın bir süredir özel eğitime ihtiyacı olan bireylere eğitim veriyorum. 8 yıldır Antalyada eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde bireysel eğitim, bireysel danışmanlık ve aynı zamanda kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Okul öncesi ve erken çocukluk döneminde dil bozuklukları, otizm spektrum bozukluğu ve özel öğrenme güçlüğü (disleksi) olan çocuklarımıza en kaliteli eğitimi vererek gerek bilişsel gerek dil gerek akademik anlamda kısa sürede akranlarının seviyesine çıkarıyoruz.

Hizmet Verdiği Diller: Türkçe
Çalıştığı Yaş Grupları: Çocuk, Ergen, Yetişkin
Hizmet Verdiği Konular: Down Sendromu, Otizm ve Yaygın Gelişimsel Spektrum Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Yetersizlik, Dil ve Konuşma Güçlüğü, Down Sendromu, Otizm ve Yaygın Gelişimsel Spektrum Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Zihinsel Yetersizlik

Hemen Randevu Talep Edin! Randevunuzu hızlı ve zahmetsizce almak için tıklayın.

Eğitim Aldığı Kurumlar

 • Karadeniz Teknik Üniversitesi
  Özel Eğitim Öğretmenliği (Lisans)

Katıldığı Kurslar ve Aldığı Sertifikalar

 • Sobat - Dem oku
  Özel Eğitim
 • Disleksi Eğitici Eğitimi
  Özel Eğitim/Özel Öğrenme Güçlüğü
 • OPlay
  Özel Eğitim/Otizm Spektrum Bozukluğu
 • Floortime
  Özel Eğitim/ Otizm Spektrum Bozukluğu

Çalıştığı Kurumlar

 • Antalya Gelişim Akademi
  Kurucu

Ulusal ve Uluslararası Üyelikler

Araştırmalar ve Yayınlar


Filiz AKYOL

Çocuğumun Gürkan abisi bizim hayatımızı değiştirdi. Biz değiştikçe çocuğumuz değişti. İyi ki tanımışız sizleri. Çok teşekkür ederim herşey için

+1 -0

Nurgül Sorgun

Alanında tanıdığım en başarılı öğretmenlerden biri... Hayata,olaylara bakış açısı ve farklı öğretim yöntemleri ile iyiki tanımışım diye düşündüren, keyifli ve kaliteli eğitim aldığım kıymetli eğitmen..

+1 -0

Deniz işlek

Eşsiz bilgi ve deneyimleri ile harika zamanlar geçirdiğim bir eğitimci.. Eğitimin bu kadar eğlenceli olmasını sağlayan bana çok şey katan Gürkan hocama sonsuz teşekkürler..

+1 -0

Emine Özgün Bakla

Gürkan hocam işini gerçekten profesyonel yapan sevgi dolu girişimci bir insan. Bize verdiği eğitimlerle gelişime önder olan bir kişilik. İyi ki tanıdım Gürkan hocamızı.

+1 -0

Feray ATALAY

Yıllardır İşitme Engelli bireylere eğitim veririm. Gürkan Hocamla tanışıp eğitim alınca ne kadar çok bilmediğimiz şey varmış dedim. İyi ki tanıdım iyi ki eğitim aldım dediğim kurslardan bir tanesiydi.

+1 -0

Aysun Arı

Gürkan hocam alanında uzman ve çok iyi,bilgili bir eğitimci sayesinde özel eğitim ile ilgili çok güzel bilgiler öğrendik iyi ki tanımışız hocamızı.

+1 -0

Lale ALKAN

Hayatımıza iyi ki dokunmuş dediğim bir hocamız. Gürkan ÇERİKCİ bizim hayatımızı tamamiyle değiştirdi. Karşılaşabileceğiniz en iyi eğitimci diyebilirim.

+1 -0

Dilek COŞKUN

Gürkan hocam otizmli bir çocuk annesi ve okul öncesi öğretmeni olarak özel eğitim uygulamalarında sizden yepyeni bilgiler öğrenmek, eğlenceli uygulamaları deneyimlemek beni çok mutlu etti.Engin tecrübelerinizden daha fazla yararlanmak kısmet olur inşallah emeklerinize sağlık

+1 -0