Sevil Eryılmaz
Sevil Eryılmaz
Dil ve Konuşma Terapisti

  • Randevularınız için 05063094320
  • Konum Merkez,Kütahya
UZMANA SORU SOR FAVORİLERİME EKLE DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Hakkında

Hizmet Verdiği Diller: Türkçe
Çalıştığı Yaş Grupları: Çocuk, Ergen, Yetişkin
Hizmet Verdiği Konular: Yetişkin Dönem Kekemelik, Yarık Damak Dudağa Bağlı Dil-Konuşma Bozuklukları, Okul Çağı Kekemelik, Konuşmada Anlaşılırlık Sorunları (Fonolojik Bozukluk), İşitme Yetmezliğine Bağlı Konuşma Bozuklukları, Gecikmiş Dil-Konuşma, Bazı Konuşma Seslerini Söyleyememe (Artikülasyon Problemleri), Apraksi,Akıcılık Bozuklukları

Hemen Randevu Talep Edin! Randevunuzu hızlı ve zahmetsizce almak için tıklayın.

Eğitim Aldığı Kurumlar

Katıldığı Kurslar ve Aldığı Sertifikalar

Çalıştığı Kurumlar

Ulusal ve Uluslararası Üyelikler

Araştırmalar ve Yayınlar


Atiye Kocaağa

Sevil Hanım'la terapiglobal sayesinde iletişim kurdum. 6 yaşındaki Oğlum k,g,l ve r seslerini çıkaramıyordu. Sevil Hanım'ın terapi yöntemleri ve ilgisi sayesinde sıkıntılarımızdan bir bir kurtulduk.

+4 -0

 H****** A****

4,5 yaş oğlumun kekelemesi ile ulaştık Sevil hocama, ailemizde hiç olmadığı için çok endişelenmiştik. Terapi başından itibaren hem bizimle hem çocuğumuzla birlikte çalıştı,tüm yanlışlarımızı doğrularıyla değiştirmemizi sağladı. Çocuğumuz şu an oldukça iyi. Aldığımız terapiden memnun kaldık.

+4 -0

 T**** Y****

Sevil hanima terapiglobal sayesinde ulastim. Oglumdaki r harfi soyleyememe ve bazi kelimelerde hecelerin yerini degistirme sorunu sadece 5 seansta çözüldü. Iyi ki gitmisiz.

+4 -0

ibrahim gedik

Hocam 1 yıl önce size geldiğimde yılardır bela olan kekemelik sizin sayenizde %30 dan %8 e inmisti ben size çekingen gelere samimiuetinize ve uzmanlığınıza hayran kaldım suan sosyal hayatımda ve çevremle rahat konusa biliyosam sizin sayrnizde bana yol gostermeniz sayesindr çok teşşekür ederimm 2.kez dünya ya geldim sayenizde

+5 -0

Ayşenaz

Sevil hanımin samimiyeti çocuklarla olan ilişkisi süper senelerdir taniyomuşuz gbi hissettik 5harfi 5haftada kızıma ögreterek artikülasyon bozukluğundan kurtulduk kendiliğinden geçer diyerek sakın beklemeyin biz bu hataya düştük bu sorunu yaşayanlar hic teretdüt etmeden sevil hanima ulaşşınlar.

+4 -1

 R****** K*****

Ön yargı ile gittiğim ilk seanstan, 4 seans sonrası iyikide gitmişim dediğim bir sonuca ulaştım. Ayrıca gerek doktorun misafirperverliği ve gereksede samimiliği kendime iyi ki de gitmişim dedirtti.

+4 -0

 R****** K*****

İlk başta bir ön yargı ile gitmiştim ama sonradan baktım ki gerek doktorun hoşgörülugu ve terapinin olumlu sonuçlanması ilele

+0 -0

Ali Gürsoy

Sadece üç seansla artikülasyon bozukluğundan kurtuldum ve hayatımın dönüm noktası oldu. Aldığım eğitimle kabuslarımdan uyandım. Kaliteli terapi ve somut bir başarı için Sevil Hanım'ı tüm samimiyetimle öneririm. Sizi tanımak benim için büyük bir şanstı Sevil Hanım. Çok teşekkürler.

+5 -0