Mehmet Emin KIZGIN
Mehmet Emin KIZGIN
Psikolog

  • Randevularınız için 05553802045
  • Konum Çankaya,Ankara

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 11:00 - 21:00
  • Cumartesi: 11:00 - 19:00
  • Pazar: 12:00 - 19:00
UZMANA SORU SOR FAVORİLERİME EKLE DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Adres: Çetin Emeç Bulvarı, Kabil Caddesi 3/2 ÖVEÇLER / ANKARA

Randevu Talep Edin

(Bir sonraki aşamada doğrulama sms'i gönderilecektir.)
Vazgeç

elif kıymaz

Hocamızın mesleki donanımı harika. O kadar engin bilgilere sahip ki. Kısa zamanda aradığım çözüme ulaştım. çok memnun kaldım ben harika sonuç aldım

+0 -0

Meltem Koyuncu

Mehmet Emin Hocama , bir arkadaş tavsiyesi üzerine gitmiştim. Gerek mesleki eğitim donanımı olsun ,gerek bilgi ve tecrübeleri olsun ,gerek ilgisi alakası ve samimiyeti olsun beni çok memnun etti. Ben memnun kaldım hocamdan,.Gitmek isteyen herkese de rahatlıkla tavsiye ederim.

+1 -0

emine başyazı

hocamıza depresyon sürecine girdiğim için gitmiştim. ortalama 4 aydır süren seanslarımız oldu. ve harika sonuç alıyorum. Siz değerli hocam sayesinde dünyaya bakış açım değişti . Çok teşekkür ediorum hocam.

+1 -0

Serhat Büyük

Yaklaşık 3 ay önce bir arkadaşımın vasıtası ile tanıştım ve ilk olarak telefondan iletişime geçtim. Telefondan bile neredeyse bir görüşme gerçekleştirir gibi yaklaştı ve dinledi. Başlangıçta çekinsem de tavırları ve samimiyetiyle ilk görüşmemizde beni sanki yıllardır tanıyormuş gibi kendisine yakınlık hissi oluşturdu. Sorunlarımın büyük çoğunluğunu bana gayet öğretici adımlarla çözdürdü ve hayat dersi niteliğindeki fikirleri ile bende etkisi önemli bir yere sahip oldu. Bendeki değişim bu denli sağladığı için çok minnettarım. Mehmet Emin Bey her zaman tavsiye edeceğim bir hoca ve bir abi olacaktır.

+1 -0

M.Meral Canpoalat

Mehmet Emin Bey ile arkadaşımın tavsiyesi ile tedaviye başladım.Yıllardır yenmeye çabaladım panik ataklarımı hocamın sayesinde minumun düzeye gelmesi ve geçmez dediğim ataklarım bitmek üzere olması kadar harika bir durum olamaz.Arkadaşımın da daha önce tedavisiyle beni yönlendirmesi ve bende onu dinleyerek hocama ulaşmam kadar doğru bir adım atmış olduğum için mutluyum.Özverisiyle,gösterdiği sabrıyla hocama binlerce teşekkür ederim.

+1 -0

Hakan ULUBAYRAK

Mehmet Emin Bey'e, kendi içsel sıkıntılarım için daha önce kendisine giden bir arkadaşımın önerisiyle gittim. Telefonla iletişim kurdum. Randevu saatinde gittim. Terapilerim süresince bilgisi, bana vediği mesajlar benim için çok faydalı oldu. Sıcak bir ortam, bilgisi ve kişiliğiyle her zaman önereceğim bir uzman olarak kendisine teşekkür ederim.

+2 -0

a.b

başarılı

+4 -1