Bu etkinlik gerçekleşti, kaçırdığınız için üzgünüz.

KLİNİK İLK GÖRÜŞME & TERAPİ BECERİLERİ WORKSHOP

Başlangıç
 • 6
 • Ekim

  Cumartesi

 • 10:00

Bitiş
 • 7
 • Ekim

  Pazar

 • 17:00

 • Etkinlik Yeri: Elite World Hotel, Talimhane/ Taksim/ İstanbul
 • Etkinliği Bildiren: Zeynep Ceylan
 • Etkinlik Ücreti: 890 + KDV
 • Yetkili İrtibat: 0532 785 98 05 - nurerdamar@gmail.com / nurkasar@neoiletisim.com
 • Etkinliği Paylaş :
KLİNİK İLK GÖRÜŞME & TERAPİ BECERİLERİ WORKSHOP

Kognitif Terapi Yönelimli,

Klinik İlk Görüşme & Terapi Becerileri Workshop


DR. EMEL STROUP, ABPP, ACT

(Academy Of Cognitive Therapy Eğitmeni)

* Bu workshop, Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın ilk aşaması olup, programdan bağımsız olarak da alınabilir.

** Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB'de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopuna katılmak için OKB workshopunu önceden alma zorunluluğu vardır.

***Katılımcıların sertifika alabilmeleri için programa başladıktan sonra maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir..

WORKSHOP HEDEFLERİ

· İlk görüşmeyi yönlendirme ve risk faktörlerini belirleme

· Terapötik ilişkiyi kurma ve sürdürme

· Belirli psikiyatrik ve psikolojik bozukluklardaki semptomları saptama

· Kriz müdahalesinin önemi ve riskli hastalarda uygulanmasına yönelik beceriler edinme

· Tedavi planını oluşturma ve uygulama

· Seansı yapılandırma

· Terapiyi sonlandırma ve nüksü önleme


ÖNKOŞUL: Psikologlar, Psikiyatristler, Psikiyatri Hemşireleri, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunları

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT'nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org sayfasını ziyaret ediniz. http://goo.gl/SUcq9u


Workshopa katılmak için :

*2 Ekim 2018 (son kayıt günü) tarihine kadar www.cbtistanbul.com web sitesine girerek workshoplar bölümünden başvuru formunu doldurduktan sonra, Neo İletişim- Nur Erdamar Kasar’dan 0532 785 98 05 numaralı telefondan veya nurerdamar@gmail.com / nurkasar@neoiletisim.com adreslerinden ulaşarak kayıt ve ödeme bilgilerini alabilirsiniz.

*Ödeme yapmadan önce kontenjan durumu ile ilgili telefondan bilgi alabilirsiniz.

*Eğer kontenjan dolmuş ise bir sonraki eğitim için veya bu eğitimin yedek listesinde olmak için isminizi, e-mail adresinizi ve size ulaşabileceğimiz numaraları verebilirsiniz.

İptal durumunda:

*Ödeme yapıldıktan sonra yapılan iptallerin mail yoluyla info@cbtistanbul.com adresine bildirilmesinin ardından eğitim bedelinin %50'si eğitim sonrası katılımcıya iade edilecektir.

**28 Eylül 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.


ÜCRET: 890 TL + KDV

Kayıt İçin Son Gün : 2 Ekim 2018

Eğitim Yeri : Elite World Hotel, Talimhane – Taksim – İST

(Eğitim yeri değişikliği gündeme geldiğinde katılımcılara önceden bilgi verilecektir..)

Tüm workshop saatlerini eksiksiz dolduran katılımcılara KATILIM BELGESİ verilecektir.

Dr. Emel Stroup, Amerikan Profesyonel Psikoloji Kurulu tarafından (American Board of Professional Psychology, ABPP) belgeli klinik psikologtur. Prestijli bir kuruluş olan Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesidir ve CBT Trainer/Consultant olarak sertifiye edilmiştir. http://goo.gl/cb8hLt

Bunun yanında ACT’nin uluslararası değerlendirme komitesinde de yer almaktadır. Kaliforniya Psikoloji Kurulu (California of Board of Psychology)'nin ön koşullarını tamamlayarak lisans almaya hak kazanmıştır. 2013 yılında yayımlanmış olan DSM-5 Tanı Ölçütleri El Kitabı’nın dünya çapında test edilmesi projesinde tanı ve teşhise yönelik alan çalışmaları yapan klinisyenlerden biridir. Aynı zamanda European Federation of Psychologists’ Associations (EFPA) Psikoterapi Uzmanı olan Dr. Stroup, Klinik Psikoloji doktorasını Alliant International Üniversitesi'nde tamamlamıştır. CBTiSTANBUL bünyesinde Klinik Psikoloji ve Kognitif Terapi alanında süpervizyon, workshop, seminer ve konsültasyon vermektedir. Ayrıca, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında ve Doktora Programında öğretim üyeliği yapmıştır.

Dr. Stroup ve Kognitif Terapi hakkında daha geniş bilgi edinmek için: http://www.cbtistanbul.com